Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bleta që ëndërron të qëndrojë në një pije të hapur, pa i tmerruar të gjithë

Nga Media 0

Ju ka ndodhur të frikësoheni nga një bletë që ka vendosur të pushojë pak në pijen tuaj freskuese? Epo për bletën nuk është aq tmerruese sa për ju. Ajo nuk ka qëllim të lëndojë dhe frikësojë njeri, thjesht pak ëmbëlsi do. Madje një bletë që qëndroi në një pije të hapur duke trembur ja pak njerëzit rrotull saj…thonë se ka menduar: “Qetësohuni të gjithë! Po mendoj vetëm për biznesin tim. Nuk do të lëndoj askënd. Thjesht jam i lodhur. Do të largohem për një minutë. Okay?”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej