Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Bleona nxjerr fotoalbumin, ja pozat me VIP-at më të famshëm në botë

Nga Klodiana 0

Këngëtarja Bleona ka publikuar në Fcaebook një fotoalbum, ku shihet në poza me disa nga personazhet më të famshme të politikës dhe kinematografisë.

Që nga fotot me Presidentin e SHBA Donald Trump dhe deri te  Leonardo Di Caprio, Ben Aflek e shumë të tjerë, këto janë fotot e Bleonës me VIP-at e SHBA-ve.

20914476_1570705429662999_3477429130898403592_n20915180_1570705402996335_3244360749533610878_n20842284_1570705386329670_6869453225096152649_n19748525_1570705286329680_7782953911273813686_n20882754_1570705279663014_1912193763921914914_n20881987_1570705266329682_4329133195696558328_n20881814_1570705116329697_5798819223359154279_n20842300_1570705089663033_6142133722518972014_n20914403_1570705056329703_2924369837857498284_n20882168_1570705046329704_6683560802932821886_n20882872_1570704986329710_889245010424845213_n20882560_1570704976329711_5244847619964534748_n20914387_1570704879663054_7660362267789733493_n (1)20883026_1570704952996380_7158825039507011771_n20914387_1570704879663054_7660362267789733493_n20842224_1570704872996388_3723081655068965336_n20882557_1570704856329723_45159050608689290_n

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej