Ka than' i moçmi: 

“Kur një komb e humb gjuhën, humb dhe veten"

                                                                                       -Sami Frasheri

Bleona e zhveshur në Music Awards: Daily Mail: Halloween ishte muajin e kaluar

Nga Klodiana 0

Mbrëmjen e së dielës në Los Angeles u zhvillua eventi “American Music Awards”, ku këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka rënë në sy të kritikëve ndërkombëtare.

Një ndër to është Daily Mail, e cila publikon fotot e Bleonës në faqet e saj, por tek veshjet më shpifura. Nuk kanë munguar edhe komentet jo shumë të bukura.

“Halloween ishte muajin e kaluar! Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti 38 vjeçe tregoi shumë këmbë, një palë të brendshme argjendi dhe asgjë tjetër”, shkruan Daily Mail.

http://www.balkanweb.com/site/bleona-gjysme-e-zhveshur-ne-music-awards-daily-mail-halloween-ishte-muajin-e-kaluar/

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej