Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bild: Kroatët humbësit më të mirë të të gjitha kohërave

Nga Media 0

Kombëtarja e Kroacisë ka bërë historinë duke arritur për herë të parë deri në finale të Kupës së Botës.

Ky sukses i jashtëzakonshëm i tyre ka bërë që të fitojnë simpatinë e miliona tifozëve në gjithë botën.

Gazeta e madhe gjermane ‘BILD’ ka lartësuar ekipin kroat pas këtij suksesi në botërorin e Rusisë.

“Kroatët humbësit më të mirë të të gjitha kohërave”, shkruan Bild.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej