Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bie suvaja e tavanit në një shkollë në Tiranë, lëndohet mësuesja

Nga Media 0

Një mësuese në kryeqytet është lënduar pasi ka rënë suvaja e tavanit të një klase.

Ngjarja ka ndodhur në shkollën “Osman Myderizi”  ndërsa kanë shpëtuar mrekullisht pa lëndime nxënësit.

Nga ngjarja ka mbetur e dëmtuar mësuesja E. P., e cila ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej