Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët kur i lë treni, kurrë nuk thonë u vonuam, por na iku".
                                                                                        -Faik Konica

Beyonce në superformë pas lindjes së binjakëve

Nga Klodiana 0

Beyonce edhe pse pak kohë nga lindja e binjakëve duket në superformë.

Së fundmi ylli i muzikës ka postuar në Instagram foto ku shfaqet e mrekullueshme me një fustan me ngjyra të celura.
Teska tregon fustanin e bukur dhe format e saj, diva e muzikës merr komente pozitive nga fansat e saj.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej