Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Beyonce dhe Jay Z mbështesin Hillary Clinton

Nga Klodiana 0

 

Këngëtarja amarikane Beyonce së bashku me bashkëshortin e saj Jay Z, japin përkrahjen e tyre për kandindaten demokrate Hillary Clinton.

Ata kanë qënë të pranishëm në mitingun në Cleveland, ku Beyonce deklaroi duke shpresuar që Amerika të bënte sërish historinë duke zgjedhur për herë të parë një grua për presindente të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

“Ka qënë një kohë kur opinion i një gruaje nuk kishte rëndësi. Mund të ishte me ngjyrë, meksikan, aziatik apo myliman, i arsimuar apo i pasur, nëse do të ishe grua, asgjeë nuk kishte më vlerë”, është shprehur Beyonce.

636138989683953413-epa-usa-ohio-elections-clinton beyonce-jay-z-support-hillary-clinton gettyimages-621180518 imrs jay-z-beyonce-hillary-clinton-cleveland-rally-01

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej