Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Beyonce dhe Eminem publikojnë “Walk on Water”

Nga Klodiana 0

Dy yjet më të mëdha të muzkës ndëkomëbtare Eminem dhe Beyonce kanë surprizuar fansat me projektin e tyre të fundit.

Reperi dhe diva e popit kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë “Walk on Water”.

Këngëtarët kanë sjellë një baladë në versonin audio, që ëshë publikuar në YouTube.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej