Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bes Kallaku: Ti Ed s’ke pas lind hala, kur Ija i ka hap grykën pusit

Nga Media 0

Pas deklaratave të Ramës mbi matësat për pusat e ujit, reagimet nga qytetarët jo pak të indinjuar kanë qenë të shumta.

Së fundmi pjesë e këtij diskutimi është bërë edhe aktori Bes Kallaku. Ai ka publikuar një foto me gjyshen e tij Ijen ku ajo i tregon se e ka hapur pusin ende pa lindur ai.

Pjesa parë. Osht indinju Ija, se dun me ja bo pusin me matës. Hahaahhaa loooot. Përshëndetje të gjithëve, jam këtu me Ijen dhe me pusin e Ijes. O Ije, ka thënë Edi Rama se do t’i vë matës pusit të Ijes. O Edi, para se me lind ti e ka hap Ija grykën e pusit. Pastaj, ti Ije s’e përdor më pusin, që kur ka vdekur Lala. Pusi i Ijes u shemb o Edo sa the ti”, thotë Bes Kallaku.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej