Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Berisha do të operohet, kthehet në vitin 2017

Nga Klodiana 0

Portieri i kombëtares shqiptare Etrit Berisha do të operohet në meniskun e gjurit të djathtë, pas një dëmtimi që pësoi në ndeshjen që Atalanta e tij fitoi ndaj Romës.

Operacioni do të kryhet nesër dhe Berisha do të kthehet të luajë vetëm vitin e ardhshëm. Ai do të mungojë në ndeshjet kundër Juventus, Udinese, Milan dhe Empoli.

Operacioni i portierit të kombëtares sonë nuk ndikon në kombëtaren shqiptare, pasi sfida e radhës e kuqezinjve në eliminatoret e Botërorit, do të jetë në 24 mars ndaj Italisë, në Palermo.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej