Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Berisha sot 72 vjeç: Fitore dhe bekim të të duket vjeshta si pranverë

Nga Rexhina Biba 0

10885227_398140453680201_3787049057080140896_n

 

Ish kryeministri Sali Berisha sot, në 72 vjetorin e lindjes postoi një shkrim në Facebook, ku shprehu mirënjohjen e tij për Zotin, bashkëshorten, familjarët dhe miqt e tij.

Berisha e quajti bekim të bëhet 72 vjeç dhe t’i duket vjeshta si pranverë.

 

untitled

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>