Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Berisha: Në Kanabistan, në Krujë (foto)

Nga Ejona 0

Deputeti i Partisë Demokratike, Sali Berisha në faqen e  tij zyrtare në facebook ka publikuar disa foto në të cilat duken parcela të mbjella me cannabis në qytetin e Krujës. Berisha shkruan:

Në Kanabistan, në Krujë, arat e kanabisit të Edvin Shullazit!”

berrrr ber2 ber3 ber4

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej