Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Berati i thotë jo shitjes së detit, jo shitjes së Çamërisë, jo varreve greke në Shqipëri

Nga Media 0

Nga Aulon Kalaja

Berati i thotë jo shitjes së detit, jo shitjes së Çamërisë, jo vend-varrimeve greke në Shqipëri, jo zhdukjes së fjalës së artë Çamëri
nga tekstet shkollore.

Berati patriotik dhe jo partiak dha një përgjigjje tjetër për tradhtarët.

U mblodhëm në pedonale dhe marshuam drejt Prefekturës. Përshëndesim qëndrimin e Presidentit të Republikës dhe i bëjmë thirrje Kryeministrit të tërhiqet nga negociatat okulte me Greqinë dhe të bëjë transparencë për shqiptarët.

Edhe sot i bëmë thirrje patriotëve që të jemi sa më shumë në protestën e bashkë-organizuar me Shoqatën Patriotike Çameria, të shtunën në orën 12:00, tek Blloku i Ambasadave, te busti i heroit Adem Jashari.

Kjo protestë e paprecedentë nuk do të ndalet, por do të vazhdojë në çdo qark të Shqipërisë dhe atje ku jetojnë shqiptarët. Shqipëria e shqiptarëve!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej