Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Berat, makina humb kontrollin dhe del nga rruga, plagoset 40-vjeçari

Nga Klodiana 0

Një aksident është regjistruar sot në aksin rrugor Berat-Urë Vajgurore. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:20 në vendin e quajtur “Kantina Çobo”.

Mësohet se shtetasi me inicialet H.H., 55 vjeç, ka humbur kontrollet dhe ka dalë nga rruga bdhe për pasojë është lënduar 40-vjeçari me inicialet A.K.

Njoftimi i policisë
Rreth orës 15:20 jemi njoftuar se në aksin rrugor Berat-Urë Vajgurore, në vendin e quajtur “Kantina Çobo” një mjet tip Benz, me drejtues shtetasin H.H, 55 vjeç, banues në Kuçovë ka humbur kontrrollin dhe ka dal nga rruga.
Si pasojë është dëmtuar pasagjeri shtetasi A.K, 40 vjeç, i cili është transportuar me ambulancë në Spitalin Rajonal Berat, në gjendje të pa stabilizuar për jetën. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej