Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Beqaj: E kam atë audio që nga 10 korriku, u manipulua regjistrimi

Nga Klodiana 0

Ministri i Shëndetësis, Ilir Beqaj ka sqaruar audio-përgjimin e publikuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Stop”, i tha se biseda me ish vartësin e tij, është bërë në muajit korrik të këtij viti.

“Ajo bisedë është bërë në 8 korrik 2016. Unë e kam atë audio që nga 10 korriku. Kontrolloni se çfarë fjalësh keni hequr në atë audio. Pse do prisja 4 muaj për këtë gjë, për ta hequr nga detyra? Po ai paguante vartësin e tij për 3 muaj kur ky i fundit ndodhej në Francë. Ndaj u mor vendimi i 7 nëntorit”, tha ministri Beqaj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej