Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

“Benz-i” përplas patrullën e policisë në Durrës, plagoset efektivi

Nga Media 0

Një polic është plagosur sot në Durrës pasi një automjet tip “Benz” ka përplasur aksidentalisht patrullën e policisë.

Polici i lënduar ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa kanë nisur hetimet për aksidentin.

Aksidenti ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në sheshin “Pranvera”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej