Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bella shpëton Gigi-n nga rrëzimi (film)

Nga Klodiana 0

Nuk kanë fund incidentet për Gigi Hadid, qoftë në pasarelë apo edhe në rrugë. Supermodelja teksa linte apartamentin e saj në Manhattan, është penguar në rrugë, por fatmirësisht e ka mbajtur motra e saj Bella.

Gigi ishte e veshur me një fustan të artë nga  Zuhair Murad, dhe me siguri gjatësia e fustanit e ka penguar bukuroshen.

Për fatin e saj të mirë e ka mbajtur e motra, pasi nëse do kishte rënë do të ishte lënduar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej