Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Bella Hadid, gati për sfilatën e “Victoria’s Secret”

Nga Klodiana 0

Po përgatitet për të ecur për herë të parë në Spektaklin e Modës së Victoria’s Secret dhe të shtunën, Bella Hadid tregoi se është në formën e duhur për këtë arritje në karrierën e saj.

Mirëmëngjes!!! Jam e emocionuar për Parisin”, shkroi modelja 20-vjeçare në një foto me të brendshme të zeza të postuar në Instagram.

Bella ka pozuar përballë një pasqyre, duke treguar elegancën e saj të jashtëzakonshme.

1480240830_bella1 1480240852_bella3 1480240860_bella4 1480240870_bella5

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej