Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Bebe Rexha pjesë e jurisë së “The Voice of America”

Nga Klodiana 0

Bebe Rexha ka vazhduar të tregojë pse është një prej emrave më të talentuar dhe më të dashur të skenës. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka sjellë shumë projekte së fundmi.

Machine Gun Kelly dhe Xambassadors janë bashkëpuntorët e Bebes për performancën e saj në “The Voice of America”.Vet Bebe ka publikuar pamje nga pjesëmarrja e saj në The Voice ku shihet në kolltukun e gjyqtarit.

Untitled-1

http://www.balkanweb.com/site/bebe-rexha-pjese-e-jurise-se-the-voice-of-america-foto/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej