Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Bebe Rexha ndër të veshurat më keq në AMA. Shikoni kush u vesh më bukur (foto)

Nga Rexhina Biba 0

Si çdo nëntor, eventi American Music Awards që ndryshe njihet AMA, vlerëson me një çmim të gjithë talentet kontemporane të muzikës.

Megjithatë muzika nuk është e vetmja arsye përse të gjithë personazhet e njohura mblidhen. Tashmë cdo vit bëhët një “konkurs” kush nga artistët vishet më bukur e kush më keq në tapetin e kuq. Na vjen pak hidhur ta pranojmë, por këtë vit një nga këngëtaret tona të preferuara bën pjesë në listën e atyre të veshura jo me aq shije. Bëhët fjalë për princëshën e Pop-it, Bebe Rexha, ndjekur nga 19-vjeçarja Bella Thorne me një ombre ngjyrë jeshile të çuditshme dhe nga një krijesë e çuditshme me emrin Z LaLa.

 

er.jpg

Ndërkohë nga vajzat e veshura më bukur sigurisht që do të ishte Selena Gomez, supermodelja Gigi Hadid dhe jo më e çuditshme pasi për vite me rradhë është njohur për stilin e saj kontraversal, vetë Lady Gaga.

mer.jpg

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej