Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bebe Rexha ka një kërkesë për burrin e ardhshëm: Të lutem eja dhe më gjej sa më shpejt

Nga Klodiana 0

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha në rrjetin e saj social në Twitter ka bërë një kërkesë.

Kërkesa i është drejtuar bashkëshortit të saj të ardhshëm, të cilit i kërkon që ta gjejë.

“Për burrin tim të ardhshëm: Të lutem eja dhe më gjej sa më shpejt. Të dua!,”– shkruan këngëtarja.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej