Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bebe Rexha flet për betejën me ankthin: Qaj shumë, kaloj në një gjendje të vështirë

Nga Klodiana 0

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Bebe Rexha në një intervistë për “Teen Vogue”  ka rrëfyer se vuan nga ankthi dhe kjo i ka ndodhur që kur ishte në moshë të vogël .

“Unë qaj shumë dhe kaloj në një gjendje shumë të vështirë. Kam terapistin tim personal dhe gjithashtu disa njerëz që më ndihmojnë duke folur me ta. Por është një betejë e përditshme”, është shprehur Bebe.

Ajo gjithashtu ka treguar  se mundohet që të jetë e zënë gjatë gjithë kohës sepse në vetmi mund ti krijohet gjendja e ankthit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej