Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bebe Rexha e entuziasmuar në Tiranë

Nga Rexhina Biba 0

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha ka mbërritur në Trianë.  Këngëtarja  do të performoj në sheshin Nënë Tereza në një koncert që do të zvillohet sot në orën 18:00.  

Artistja shqipëtare ka shpërndarë disa foto në Instagram pas mbërritjes në aeroportin Nënë Tereza ku duket e entuziasmuar për performancën e saj sonte.

bebe-rexha bebe-rexha2 bebe-rexha3

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej