Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Bebe Rexha dhe Dua Lipa në garë për një çmim

Nga Klodiana 0

Në “MTV Europe Music Awards” dy yjet shqiptare Bebe Rexha dhe Dua Lipa janë në garë për të njëjtin çmim, të nominuara në kategorinë “Best Push”.

Kjo është hera e parë për Duan që merr pjesë në një eveniment kaq madhështor dhe fitimi i këtij çmimi do të ishte një ngritje në karrjerën e saj. Gjithashtu ky cmim është i rëndësishëm edhe për Bebe Rexhën e cila gjithashtu është nominuar për “Best New Artist” dhe shpreson që të paktën të rrëmbejë një kupë nga këto dy nominime.

Shfaqja e “MTV Europe Music Awards” do të zhvillohet me 6 nëntor të këtij viti në Holandë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej