Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Bebe Rexha dhe Dua Lipa në garë për një çmim

Nga Klodiana 0

1475246979duaaa

Në “MTV Europe Music Awards” dy yjet shqiptare Bebe Rexha dhe Dua Lipa janë në garë për të njëjtin çmim, të nominuara në kategorinë “Best Push”.

Kjo është hera e parë për Duan që merr pjesë në një eveniment kaq madhështor dhe fitimi i këtij çmimi do të ishte një ngritje në karrjerën e saj. Gjithashtu ky cmim është i rëndësishëm edhe për Bebe Rexhën e cila gjithashtu është nominuar për “Best New Artist” dhe shpreson që të paktën të rrëmbejë një kupë nga këto dy nominime.

Shfaqja e “MTV Europe Music Awards” do të zhvillohet me 6 nëntor të këtij viti në Holandë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>