Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bebe Rexha, bashkëpunim me grupin amerikan (film)

Nga Klodiana 0

Bebe Rexha, një nga këngëtaret shqiptare me famë ndërkombëtare ka sjellë projektin e ri muzikor “Meant to be”, në bashkëpunim me grupin amerikan Florida Georgia Line.

Grupi përbëhet nga dy djem, të cilët punojnë me muzikën country, ndërsa këtë herë kanë ardhur me këngë të zhanrit pop.

Duket se kanë vendosur që ta sjellin vetëm audio dhe tekst për të parë suksesin që do të ketë. Kjo është bërë një nga mënyrat se si këngëtarët e huaj punojnë për të krijuar më pas klipin muzikor.

Kënga ka arritur të marrë mbi 8 mijë klikime në pak minuta dhe mendohet të jetë suksesi i rradhës për Bebe Rexhën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej