Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bazeli uron tifozët për Krishtlindje, Xhaka e Ajeti këndojnë në tren (film)

Nga Klodiana 0

Klubi i Bazel ka zgjedhur të urojë tifozët për Krishtlindje në një mënyrë shumë të veçantë. Stafi i ekipit dhe lojtarët shfaqen brenda një treni duke kënduar për festat e fundvitit, një këngë krishtlindjesh.

Në video shfaqen edhe dy futbollistët me origjinë shqiptare, Taulant Xhaka dhe Albian Ajeti. Mesfushori i kombëtares filmohet edhe duke e fërshëllyer melodinë e këngës në fillim të videos.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej