Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Bashkohuni me ne! Bashkohuni me ne!” thirrja e mijëra studentëve në Tiranë (pamjet live)

Nga 27-shi 0

Mijëra studentë janë grumbulluar përpara Ministrisë së Arsimit në këto momente dhe të tjerë vazhdojnë të vërshojnë drejt tyre.

Mbizotëron thirrja “Bashkohuni me ne! Bashkohuni me ne!”, ndërkohë që në pankarta bëhet e ditur se nuk pranohen negociata me qeverinë, por vetëm plotësim i kërkesave.

Studentët që po vijnë nga Rruga e Kavajës drejt Ministrisë së Arsimit:

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej