Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

Bashkim Fino sfidon Dukën për drejtimin e FSHF

Nga Media 0

Gara për drejtimin e Federatës Shqiptare të futbollit do të jetë mes Bashkim Finos dhe kreut aktual, Armand Duka.
Ish-kryeministri, aktualisht deputet i Partisë Socialiste shpall nesër zyrtarisht kandidaturën.
Zgjedhjet për kreun e ri të Federatës Shqiptare të Futbollit do të zhvillohen me datë 7 shkurt.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej