Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bashkia e Tiranës harton falas projektin e “rikualifikimit urban” të Katedrales “Notre Dame”

Nga 27-shi 0

Ndonëse jo ndihma në të holla, Bashkia e Tiranës është gati të ofrojë falas për Bashkinë e Parisit projektin e “rikualifikimit urban” të Katedrales “Notre Dame”.

Më poshtë janë projektet e hartuar posaçërisht për këtë kauzë.

Ende nuk është vendosur se cili prej tyre do të fitojë garën, deri atëherë: Lutuni për më të mirin.

Fotot marrë nga faqja Maçoku i Zi në facebook.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej