Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Bashkëshortja e Haradinajt ironizon Thaçin dhe Mustafën: Nuk keni kohë të komentoni lirimin, koha do të flasë për ju!

Nga Ejona 0

Bashkëshortja e Ramush Haradinaj ka reaguar në lidhje me vendimin e autoriteteve franceze për lirimin me kusht të bashkëshortit të saj

Përmes një statusi në ‘Facebook’ Anita Muçaj-Haradinaj ka ironizuar edhe faktin që kryeministri dhe presidenti i Kosovës si dhe asnjë pjesëtar qeverie nuk kanë reaguar për lirimin e Haradinajt.

Anita:  “Nje Kryeminister me 72 dosje qe e mbajn peng, e nje president tugjare qe ka shku mu marr me shitblerje biletash per inaugurim te Presidentit Amerikan me siguri s’kane pas kohe ende me komentu vendimin e Gjykates per Ramushin!!! Koha do te flase per ju!!!! Ramush, duart t’i lidhin por forcen dhe vullnetin per ta bere Kosoven shtet kuptimplot s’mundet me ta lidh askush!!! S’kane mujt as atehere e as tash e as neser!!!!”.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej