Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Basha: Qeveria ka lënë në harresë familjet në nevojë

Nga Klodiana 0

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka akuzuar qeverinë se ka braktisur qytetarët në nevojë.

“Halli i ditës Aziz Tota, nga Rrushkulli i Sukthit, invalid me 3 fëmijë, pa asnjë të ardhur veç asistencës minimale. Humbi gjithë bereqetin e kursyer nga përmbytjet. I braktisur nga shteti, shpreson vetëm tek Zoti: “Nuk pres të më vijë kush, tani i lutem Zotit”, ka shruar Basha.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej