Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Basha përshendetet me Ver Llapën: Më mire ti se Edi Rama në Parlament (film)

Nga Media 0

Basha ka zhvilluar takime sot me qytetarët e Tiranës ku pasi ka dëgjuar problemet e tyre i ka ftuar më 16 shkurt në protestën e opozitës së bashkuar. Por gjatë ecjes Basha ka parë një personazh të njohur. Bëhet fjalë për të ashtuquajturin “Ver Llapa”.  “Veri si je Veri? Më mirë ti se Edi në parlament. Më mirë ti se Edi në parlament, hë bravo”, i tha Basha duke e përshëndetur.

Lulzim Basha pershendetet me Ver Llapen:

Lulzim Basha pershendetet me Ver Llapen: Me mire ti se Edi Rama ne Parlament!

Publiée par VIZION PLUS sur Vendredi 8 février 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej