Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Basha: Aerodromët e drogës nga frika e policisë i ndërtuan?

Nga Rexhina Biba 0

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ironizuar deklaratat e kryeministrit Rama lidhur me raportin e Guardia di Finanza për kultivimin e kanabisit.

Në një postim të shkurtër në fb, Basha ka nënvizuar deklaratat kyçe, të cilat i cilëson mashtrime të rradhës.

Postimin e ka shoqëruar dhe me një foto të Ramës.

 

Thagma nga monologu i perjavshem i #EdMashtruesit:1.Siperfaqja me droge u rrit 5 here ne krahasim me vjet, por ka me…

Posted by Lulzim Basha on Sunday, October 9, 2016

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej