Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Bari, arrestohen 3 vlonjatë për trafikim lëndësh narkotike

Nga Ejona 0

Policia italiane së bashku me atë shqiptare ka arrestuar 3 vlonjatë pasi u kapën në flagrancë duke transportuar me gomone një sasi të konsiderueshme lënde narkotike.

Mësohet se gomonia 10 metra e gjatë është kapur në Bari rreth orës 04:00 të mëngjesit me 1650 kg kanabis në bord.

Dy trafikantët dhe drejtuesi i gomones kanë tentuar t’i shpëtojnë policisë duke u hedhur në det, por roja bregdetare italiane ka bërë të mundur arrestimin e tyre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej