Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Barcelonë, vdes vogëlushi australian që rezultoi i humbur

Nga Media 0

Vogëlushi 7-vjeçar australian i cili rezultoi i humbur pas atentatit në Barcelonë, ka mbetur i vdekur nga sulmi i terroristëve.

Julian Cadman ishte raportuar më herët nga mediat vendase se ishte gjallë dhe në spital.

Vogëlushi ishte së bashku me nënën e tij filipinase në Spanjë për të marrë pjesë në një dasëm.

Nënë e bir po kalonin së bashku në Rambla kur u përplasën nga furgoni i terroristëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej