Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Barcelona shfaq interes për mbrojtësin shqiptar Elseid Hysaj

Nga Klodiana 0

Gjigandët e Barcelonës kanë rikthyer interesimin për mbrojtësin e Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj.

Katalanasit kanë mbetur pa mbrojtësi krahu nën anën e djathtë pas largimit të brazilianit Dani Alves, i cili tashmë luan te Juventus.

Për këtë gjë mbrojtësi shqiptar i Napolit, është një nga dëshirat e drejtuesve të klubit të madh spanjoll

Elseid Hysaj është një futboll që ka shfaqur rendimet të mirë dhe loja e tij ka qenë nga viti në vit në rritje dhe interesim për të ka patur edhe nga Bayern Munich, Atletico Madrid dhe Arsenal.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej