Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Barcelona mposht me rezultatin 3-0 Juventusin

Nga Klodiana 0

Në takimin më të rendësishëm të mbrëmjes së djeshme, mes Barcelonës dhe Juventusit, katalanasit mposhtën me rezultatin 3-0 italianët.

Lionel Messi me 2 gola dhe Rakitiç, i dhanë fitoren e pastër spanjollëve.

Ndërkaq Bayern Mynchen mundi lehtësisht Anderlehtin me rezultatin 3-0.

PSG shkatërroi Celtic me rezultatin 5-0, në fushën e kësaj të fundit.

Benfica është surprizuar nga rusët e CSKA-së Moskës, duke u mundur 1-2.

Chelsea ka shkatërruar gjithashtu Qarabakhun e Ansi Agollit me rezultatin 6-0.

Manchester United mundi pastër me rezultatin 3-0, Baselin e Taulant Xhakës.

Ndërkaq Olympiacos i trajnerit shqiptar Besnim Hasi është mundur në Greqi nga Sporting Lisbona me rezultatin 2-3.

Përballja Roma-Atletico Madrid ishte e vetmja që përfundoi me rrjeta të paprekura

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej