Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Banderolë gjigande te Politekniku: Sot vendosim ne!

Nga Media 0

Studentët e Fakultetit  të Politeknikut kanë shpalosur një banderorë gjigande në faqen e godinës me mbishkrimin:

“Rroftë Rinia e Lirë, Fundi i Katovicës!Sot vendosim ne!” Banderola përmban dhe karikaturat e  drejtuesve të shtetit ndër vite. “Sistemi 45+28 në vetting”, shkruhet më tej në banderolë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej