Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Balla si Bajlozi”, Basha: Do na vijë tek dera të na marrë vajzat

Nga Media 0

Gjatë bashkëbisedimit të sotëm me gazetarët, kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka krahasuar kreun e grupit parlamentar të PS-së, Taulant Ballën, me Bajlozin e mitologjisë shqiptare.

“Opozita po bën detyrën e saj ditë për ditë. Ka ardhur koha për një zgjim. Çfarë presim? Të presim që Balla të na vijë tek dera bashkë me Rrajën dhe të na marrin vajzat. Vendi është në gjendjen e grushtit të shtetit”, tha Balla.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej