Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Balla Bumçit: Fole më keq se greku në BE

Nga Skenderi 0

“Fjala jote  ishte njësoj si ajo e një greku që tha se, Shqipërisë jo vetëm s’duhej që  t’i jepej rekomandimi, por duhej ti mbylleshe tërësisht rruga e neogiatave”

Kështu tha sot nga foltorja e Kuvendit deputeti socialit Taulant Balla lidhur me deklaratat e deputetit Aldo Bumçi në Bruksel.

Ndërsa Bumçi ju përgjigj duke thësnë se “Nëse nuk ka probleme Shqipëria për krimin, zgjedhjet, korrupsinonin, drogën pse i donte këto informaciane nga ne BE-ja?  Si mund të futemi ne në BE me këtë krim , me këtë drogë, këta thonë të na hapë derën BE-ja. Luftoni krimin, drogën që të hapen dyeert e BE-së”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej