Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Balaj titullar? Panuçi bën gati 11-shen ndaj Norvegjisë në një ndeshje brenda grupit

Nga Klodiana 0

Kombëtarja e Shqipërisë po zhvillon seancën e radhës, në kuadër për përgatitjeve për ndeshjen miqësore me Norvegjinë, më 26 mars. Trajnerin Panuçi ka ndarë skuadrën mes vetes, duke zhvilluar një miqësore brenda grupit.

Me jelek të gjelbërt, janë edhe 11 futbollistët që mendohet të jenë edhe titullarë ditën e hënë. Një test paraprak, që trajneri Panuçi po zhvillon, për të qartësuar idetë me 11-shen titullarë. Ky është edhe formacioni që po provohet ditën e sotme.

Formacioni i Shqipërisë: Strakosha, Hysaj, Mavraj, Gjimshiti, Lenjani, Ramadani, Qaka, Xhaka, Grezda, Roshi, Balaj.

www.panorama.com.al

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej