Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Balaj godet traversën, Roshi “shënon” gol fantazmë ndaj CSKA Moskës (film)

Nga Klodiana 0

Akhmat Grozni u mund me shifrat 3-0, ditën e djeshme nga ekipi i CSKA-së së Moskës. Gjithsesi, protagonistë ishin edhe futbollistët kuqezi. Balaj e Roshi ishin titullarë në këtë sfidë.

Në momentin kur takimi ishte në shifrat 0-1 për CSKA, Balaj godet traversën pas një goditje këndi. Topi kthehet tek Roshi që shtyn drejt portës, ndërsa portieri Akinfejev largon topin në vijën fatale. Protestat e vendasve shpërthyen, duke kërkuar gol të rregullt.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej