Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bajerni hap thesin, 75 milionë euro për yllin e Juventusit

Nga Klodiana 0

Ku do të luajë Paolo Dibala sezonin e ardhshëm? Po të dëgjosh fjalët e Fabio Paratiçit, “La Joya” nuk do të largohet nga Torino, ndonëse pretendentët për lojtarin argjentinas nuk mungojnë.

Sipas asaj që shkruan “Tuttomercato.web”, Bajerni i Mynihut e cilëson amerikanojugorin si trashëgimtar për Riberin ose Robenin dhe ka gati një çek prej 75 milionë eurosh.

Problem mbetet kampionati gjerman. Dibala nuk është aspak entuziast të luajë atje. Gjithsesi, ofertat nuk mungojnë dhe Liverpul, Real apo edhe Interi, janë gjithnjë pas derës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej