Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Bahrein, gazetarja 28 vjeçare vritet me plumb në kokë në sytë e djalit

Nga Ejona 0

Një gazetare 28 vjeçare është qëlluar për vdekje në sytë e djalit të saj 6 vjeçar

Ngjarja e rëndë ndodhi në Bahrein më 23 dhjetor të këtij viti. Mësohet se shtetasja Eman Salehi u vra nga një anëtar i familjes mbretërore të vendit, i cili shërben në ushtri.

Ministria e Brendshme e Bahrein-it raporton në Twitter në një deklaratë të shkurtër për vrasjen e një femre. Ende nuk dihen arsyet e vrasjes së 28 vjeçares.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej