Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Avokati Koci: Haradinaj mund të lirohet të enjten

Nga Ejona 0

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, të enjten mund të lirohet nga paraburgimi

Avokat i Haradinajt, Arianit Koci është shprehur për Kohavision se klienti i tij mund të lirohet me kusht të enjten, ditë kur edhe është caktuar të mbahet seanca gjyqësore ndaj tij.

Një vendim i tillë i Gjykatës i mundëson ish-presidentit të jetë i lirë në Francë, por jo kthimin e tij në Kosovë.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej