Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

AutostradaTiranë-Durrës/ Përplaset nga makina, humb jetën punëtori i mirëmbajtjes së rrugës

Nga Skenderi 0

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur sot në Autostradën Durrës-Tiranë.

Burime nga policia e Tiranës bënë me dije se personi që ka humbur jetën është një punëtor i mirembajtjes së rrugëve, i cili është përplasur nga një automjet tip“Mercedes Benz” që drejtohej nga shtetasi me inicialet I. N.

Viktima ende e paidentifikuar u përplasur nga automjeti në mometin kur ai ishte duke punuar për mirëmbajtej e rrugës.

Ngjarja ndodhi rreth orës 10:35 në afërsi të mbikalimit të Kasharit.

Policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit dhe po punon për zbardhejn e plotë të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej