Autor: Media

Mejtime / Nga Media -

Z(b)or në Facebook

Nga Beti Njuma Pas një dite të kaluar në mal, në paqe me veten dhe natyrën, e ku telefonin e kisha hapur veçse për ndonjë mesazh, buzë mbrëmjes hap Facebook-un,…

Mejtime / Nga Media -

Adela mos bëj kështu

Nga Bledian Koka U deshën 12 orë nga ikja e saj që të shkruaj diçka për të. Ndoshta, sepse duhet të pakten 12 orë që një njeri të konsiderohet i…

Mejtime / Nga Media -

Tue kundrue pikturën e nji malsorje

Nga Ilir Seci Tue bubrrue online e gjeta këtë pikturë, autorin nuk e kishin shënue aty…”Grue me Veshjen Tradicionale të Malsisë së Gjakovës, (Tropojës)” – “Vesha e gjanë” si asht…

Kalitje / Nga Media -

Flamurtari mund Partizanin në kryeqytet

Vlonjatët kanë mundur Partizanin në kryeqytet. Flamurtari mposhti në “Selman Stërmasi” 1-0 Partizanin. Goli u shënua nga Ardit Hoxhaj në minutën e 24 dhe tashmë Flamuratri mban vendin e tretë…