Autor: Media

Rrokull botës / Nga Media -

ISIS mposhtet përfundimisht

Forcat Demokratike Siriane (FDS), të mbështetura nga SHBA, thonë se e kanë çliruar territorin e fundit që mbahej nga ISIS në fshatin Baguz. Lajmi vjen pothuajse një ditë pasi presidenti…

Telegrama / Nga Media -

Shkarkohet Christian Panucci

Federata Shqiptare e Futbollit njofton zyrtarisht shkarkimin e trajnerit Christian Panucci. Ndeshja me Turqinë mesa duket ishte testi i fundit dhe humbja ka sjellë dhe largimin e tij nga drejtimi i…