Autor: Klodiana

Floktore / Nga Klodiana -

Julia Roberts, tifoze e Manchester United

Julia Roberts ishte e pranishme në “Old Trafford” për të ndjekur ndeshjen Manchester United-West Ham. Në përfundim të 90 minutave, aktorja amerikane zbriti në fushë bashkë me fëmijët dhe bashkëshortin…

Floktore / Nga Klodiana -

Nicole Scherzinger provokon sërish!

Nicole Scherzinger ka qenë gjithmonë në qëndër të vëmendjes. 38-vjeçarja vazhdon të ketë një trup fantastik dhe veshjet që zgjedh ia nxjerrin në pah format perfekte. Të dielën në mbrëmje…