Autor: Klodiana

Floktore / Nga Klodiana -

Beyonce organizon “baby shower”

Ylli i muzikës Pop Beyonce, e cila  do të bëhet së shpejti nënë e binjakëve , ka organizuar festën “baby shower”. Këngëtarja e famshme mblodhi mikeshat dhe të afërmit e…

Floktore / Nga Klodiana -

Një pasarelë për bamirësi

Naomi Campbell i është kthyer punës së vjetër për një kauzë të mirë. Shfaqja “Fashion for Relief” ishte konceptuar të mblidhte ndihma për “Save the Children”. “Pantera e zezë” e…